×

اپلیکیشن توی باران

اندروید آی او اس
اسباب بازی خانه کودک

اسباب بازی خانه کودک

هر کودک اسباب بازی خود را دارد  ، به آن ها وابسته است و در تمام طول عمر خود ، از اسباب بازی های کودکی اش ، خاطرات شیرین به یاد دارد . اسباب بازی ها مواردی هستند که می توان با آن ها بازی کرد . اسباب بازی ها از چوب ، پلاستیک ، فلز ، پنبه یا پشم ساخته شده اند . امروزه انواع مختلفی از اسباب بازی ها وجود دارد که در بازار به فروش می رسند و برخی از آن ها با عنوان اسباب بازی خانه کودک نیز فروخته می شوند که ممکن است ابعاد بزرگ تری داشته باشند . با بزرگ شدن ، کودک شما شروع به انتخاب اسباب بازی هایی می کند که دوست دارد . اسباب بازی ها ، سهم بزرگی در رشد فرزند شما دارند . هر نوع اسباب بازی دانش مختلفی را به کودک می دهد ، بر رفتاراو تأثیر می گذارد و به ادراک و تجربه او از جهان و زندگی کمک می کند . بازی کردن و اسباب بازی خانه کودک ، در رشد شخصیت اجتماعی و عاطفی کودکان تاثیر گذارند و می توانند احساسات و واکنش های متفاوت را در آن ها ، کشف و پدیدار کنند .

اسباب بازی خانه کودک ، انواع مختلفی دارد .

 • عروسک ها

عروسک ها ، اسباب بازی هایی هستند که شبیه انسان ها یا حیوانات هستند . معمولاً عروسک ها دارای یک سر ، نیم تنه و یک جفت پا هستند . در دوران باستان ، عروسک ها از چوب و خشت ساخته شده اند . مردم از آن ها برای سرگرمی هایی مانند نمایش عروسکی استفاده می کردند . بچه ها از تماشای نمایش های عروسکی به خصوص هنگامی که عروسک ها در حال  صحبت هستند ، لذت می برند . زیرا آن ها برای عروسک هایشان ، شخصیت و هویت متصور می شوند . عروسک ها ، بیشترمورد استقبال دختران کوچک قرار می گیرند  و اغلب اسباب بازی خانه کودک برای دختران ، عروسک های مختلفی با شخصیت های متفاوت تهیه می کنند . دختربچه ها ، برای عروسک هایشان مادری می کنند ، در واقع از سنین ابتدایی زندگی خود ، به صورت غریزی احساس مادر بودن را تجربه می کنند . بدون این که کسی به آن ها ، آموزش داده باشد . امروزه عروسک هایی وجود دارند که از پلاستیک ساخته شده اند و می توانند صدا تولید کنند و با کودکان صحبت کنند  .

اسباب بازی عروسک

برای دیدن این محصول و محصولات بیشتر کلیک کنید ← عروسک باربی

 • اسباب بازی های پر شده

بیشتر اسباب بازی های پر شده از پنبه و پارچه ساخته شده اند . آن ها نرم هستند و برای نوزادان می توانند انتخاب های خوبی باشند ، زیرا آسیبی وارد نمی کنند . بچه ها دوست دارند آن ها را بغل کنند ، گاهی اوقات آن ها را به عنوان یک بالش استفاده می کنند و نمی توانند بدون آن  ها بخوابند . بعضی از بچه ها همیشه اسباب بازی پر شده خود را به هر کجا که می روند ، حمل می کنند زیرا با این کار احساس امنیت می کنند . آن ها با اسباب بازی خانه کودک ، به عنوان بهترین دوست خود رفتار می کنند .

حیوانات پر شده ای وجود دارند که امروزه در بازار به فروش می رسند . حیوانات پر شده می توانند برای تمرین تشخیص فرزند شما استفاده شوند . بچه ها با نام و صدای حیوان آشنا می شوند .  اسباب بازی خانه کودک ، اغلب ابعاد بزرگتری نسبت به اسباب بازی های معمولی دارند و در آموزش کودکان می توانند تاثیر بیشتری داشته باشند . گاهی این اسباب بازی ها ممکن است از کودک نیز بزرگتر باشند .  اسباب بازی های پر شده اندازه های مختلفی دارند که بچه ها می توانند سوار آن شوند .

عروسک پر شده

برای دیدن این محصول و محصولات بیشتر کلیک کنید ← عروسک پولیشی

 • اسباب بازی های پازلی

اسباب بازی های پازلی ، یکی از سخت ترین انواع اسباب بازی خانه کودک و در عین حال آموزشی و جالب  برای بچه ها است . با تثبیت تصویر ، توانایی کودک را در چگونگی یادآوری یا تشخیص چیزی که دیده است ، تعیین می کند . این باعث تقویت حافظه و قدرت تخیل کودک می شود . همچنین به کودک کمک می کند با تلاش برای به پایان رساندن پازل ، صبر و اراده بیشتری کسب کند . پازل هایی که به عنوان اسباب بازی خانه کودک ، تهیه می شوند ، بزرگتر و پیچیده تر هستند و کودکان به صورت گروهی می توانند آن پازل را کامل کنند و مهارت های کار گروهی و همفکری کردن را نیز  ، بیاموزند .

پازل

برای دیدن این محصول و محصولات پازلی بیشتر کلیک کنید ← پازل

 • اسباب بازی های حرکتی

فعالیت های زیادی در فضای باز وجود دارد که کودک شما می تواند برای پیشرفت جسمی خود ، از آن ها استفاده کند . مانند بازی با توپ به همراه دوستان خود. همچنین اسباب بازی خانه کودک در انواعی وجود دارند که به کودک شما کمک می کنند حتی اگر تنها باشند ، کمی ورزش کند . اسباب بازی های سواری مانند واگن ها ، چرخ و فلک و … نیز از انواع اسباب بازی های حرکتی هستند .

برای دیدن این محصول و اسکوتر ها کلیک کنید ← اسکوتر

 • اسباب بازی های مرتبط با غذا

بچه ها دوست دارند غذا بخورند ، و بعضی اوقات هنگامی که با غذای خود بازی می کنند ، توسط والدین مورد سرزنش قرار می گیرند . به همین دلیل است که اسباب بازی های مرتبط با مواد غذایی وجود دارد . اسباب بازی های مرتبط با غذا بسیار مهم هستند ،  کودکان می توانند با اسباب بازی هایشان غذا درست کنند .  رنگ یکی از دانش های اصلی است که کودک می تواند آن به دست آورد . بیشتر اسباب بازی خانه کودک مربوط به مواد غذایی  از رنگ غذایی دقیقی برخوردار هستند .

 

برای دیدن این محصول و دیگر محصولات آشپزی کلیک کنید ← اسباب بازی آشپزی

 • بازی های رایانه ای آموزشی

امروزه دستگاه هایی وجود دارد که می تواند برای به دست آوردن دانش استفاده شوند . مانند تبلت و رایانه های شخصی . بازی های رایانه ای آموزشی وجود دارد که کودکان می توانند با آن ها بازی کنند و آموزش ببینند . مانند رنگ آمیزی . نکته قابل توجه این است که میزان استفاده از بازی های رایانه ای باید کنترل شده باشد و استفاده بیش از اندازه می تواند به کودک آسیب های جسمی برساند و هیجانات واقعی را در او، از بین ببرد .

اسباب بازی خانه کودک ، علاوه بر انواع آن برای جنسیت های متفاوت ، برای سنین متفاوت نیز ، با یکدیگر فرق می کنند .

انواع اسباب بازی خانه کودک برای رده های سنی متفاوت :

 • اسباب بازی برای نوزادان شش ماه تا 1 سال

بچه ها یاد می گیرند که در سال اول مهارت های رشد و نمو را شروع و تقویت کنند . آن ها ، بسیاری از مهارت های خود را مانند نشستن ، خزیدن ، رسیدن ، چنگ زدن به اسباب بازی ها و صحبت کردن را می توانند از طریق اسباب بازی خانه کودک که مخصوص سنین آن ها است ، یاد بگیرند . نکته قابل توجه برای این رده سنی ، این است که اسباب بازی ها باید بی خطر و نرم باشند . کودک در این سنین ، می خواهد هر چیزی را با چشیدن ، کشف کند و اغلب اسباب بازی ها را داخل دهان خود می کند . مواد تشکیل دهنده اسباب بازی خانه کودک برای کودکان زیر یک سال ، نباید از لحاظ شیمیایی مضر باشد یا به لحاظ بافت ، تیز و سفت باشد . تا به بدن یا دهان کودک ،‌ آسیب وارد نکند .

 • اسباب بازی خانه کودک برای کودکان نو پا ، سنین 1-3 سال

کودکان نو پا در حال حرکت هستند و اسباب بازی هایی که برای این گروه سنی آماده شده اند ، بر انگیزه دادن به آن ها برای شروع به برقراری ارتباط با کلمات ، و همچنین شروع به فعالیت تعاملی ، و… طراحی شده اند . کالسکه های بازی و … از اسباب بازی هایی هستند که برای این سنین مناسب اند .

 • اسباب بازی برای کودکان پیش دبستانی ، 3-5 سال

بچه های پیش دبستانی در حال یادگیری مهارت های آموزشی مورد نیاز مدرسه هستند که آن ها را به بازی با دوستان ترغیب می کند ، از تصورات خود برای وانمود کردن با شخصیت های کوچک استفاده می کند و مهارت هایی را برای یادگیری نحوه تشخیص رنگ ها و حروف مختلف می آموزند . کودکان پیش دبستانی ، همچنین دوست دارند که در چادرهای بازی و خانه های بازی ، نقش آفرینی کنند .

 • اسباب بازی های محبوب برای کودکان 5-8 ساله

بعد از این که بچه ها در پایان روز از مدرسه به خانه می روند ، این گروه سنی به دنبال سرگرمی و هیجان خالص است . آن ها عاشق فیلم و کلیه اسباب بازی هایی هستند که با آن ها ارتباط  برقرار کنند . آن ها فقط عاشق جمع کردن اسباب بازی ها نیستند ، بلکه وسواس جمع آوری اسباب بازی ها را دارند .

 • بهترین اسباب بازی ها برای سنین 8 تا 12

برای کودکان ۸ تا ۱۲ ساله ، پیدا کردن یک اسباب بازی یا بازی  به دلخواه فرزندتان می تواند چالش برانگیز باشد . گرچه ممکن است پسران و دختران دارای علایق بسیار متفاوتی باشند ، اما این گروه سنی واقعاً در ابتدای رشد خودنمایی قرار دارد .  بین دختران ، غالباً از وسایل هنری  لذت می برند ، در حالی که ممکن است پسران تفنگ یا ابزارهای بازی با دوستان خود را بیشتر دوست داشته باشند .  اسباب بازی های محبوب این گروه سنی ، اسباب بازی هایی هستند که باعث می شوند آن ها را با علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات بیشتر آشنا کند

 • اسباب بازی های مخصوص نوجوانان یا کودکان 13 سال به بالا

اگرچه کارت هدیه ، پول نقد ، تلفن ، آیپد ، دوربین و سیستم های بازی های ویدئویی ، بیشتر نوجوانان را خوشحال می کند ، اما  هدیه های سرگرم کننده ای وجود دارد که می توانند نوجوانان را خوشحال کنند و آن ها را به تعامل تشویق کنند . مانند بازی های فکری و استراتژیک که مخصوص سن آن ها و حتی بیشتر طراحی شده اند .

چگونه می توان تمام اسباب بازی های خانه کودک را با قیمت مناسب تهیه کرد؟

توی باران به عنوان یکی از عرضه کنندگان اسباب بازی ها تمامی اسباب بازی های خانه کودک را با قیمت ویژه و عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد.

لیست اسباب بازی های خانه کودک را چگونه به دست آوریم ؟

شما می توانید در توی باران لیست تمامی اسباب بازی های خانه کودک را به دست آورید.

اسباب بازی خانه کودک برای گروه های سنی متفاوت است ؟

در توی باران تمامی اسباب بازی ها با توجه به گروه سنی مشخص عرضه می شود. از این رو می توانید با توجه به گروه سنی کودکان اقدام به خرید اسباب بازی کنید

هزینه حمل و نقل چقدر است ؟

هزینه حمل و نقل برای خرید بالای 300 هزار تومان به کل ایران رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه