ماشین شارژی

5 نکته در خرید ماشین شارژی 

ماشین شارژی یکی از اسباب بازی های نسل امروز است که با تکنولوژی پیش رفته و برای کودکان یک انتخاب جذاب و دوست داشتنی می باشد که برای کودک بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است .ماشین های شارژی در مدل ها و سایز های مختلف تولید می شوند،این ماشین ها دارای باتری های قابل شارژ می باشند که با برق شهری شارژ می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

در هنگام خرید ماشین شارژی باید به نکات مهمی دقت کنید که در این مقاله به 5 نکته ی طلایی در خرید ماشین شارژی اشاره خواهیم کرد :

1. تعداد موتور ماشین‌های شارژی

یکی از نکات مهم در انتخاب ماشین شارژی لوازم جانبی آن است . مثلا تعداد موتور هر ماشین که تاثیر مستقیم روی مقاومت و سرعت ماشین دارد بسیار مهم است .ماشین های شارژی معمولا دو موتوره یا چهار موتوره می باشند .هر چه تعداد موتور بیشتر باشد قابلیت تحمل وزن بیشتری خواهد داشت و همچنین سرعت بیشتری دارد و برای کودکان بزرگتر مناسب تر است .

2. کمک فنر  ماشین شارژی

یکی دیگر از 5 نکته در خرید ماشین شارژی کمک فنر در ماشین شارژی است که باعث نرمی و راحتی هر چه بیشتر ماشین می شود ، که برای جلوگیری از صدمات احتمالی کمر و زانو بسیار توصیه می شود. مخصوصا اگر قصد دارید از ماشین شارژی برای بیرون از محیط خانه استفاده کنید حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید .بنابراین هنگام خرید حتما دقت کنید که ماشین شارژی مورد نظرتان کمک فنر داشته باشد.

تعمیرات ماشین شارژی در سعادت اباد - تعمیر موتور شارژی درسعادت اباد - تعمیر ماشین شارژی پرشین تویز 09125837494

3. ایمنی ماشین شارژی

مسلما مهمترین نکته در خرید ماشین شارژی ایمنی کودک شماست .پس باید نکات ایمنی موجود در ماشین شارژی را با دقت بررسی کنید .یکی از این نکات وجود کمربند ایمنی مناسب برای ماشین کودک است .زمان سوار شدن کودک قبل از رانندگی باید کمربند ایمنی کودک را ببندید تا با خیالی آسوده کودک به رانندگی بپردازد.

4. سن و مشخصات فیزیکی کودک 

برای انتخاب ماشین شارژی به ابعاد و تحمل وزن آن ماشین دقت کنید تا با سن ،قد و وزن کودک شما مطابقت داشته باشد و کودک شما بتواند به راحتی تا چند سال از آن استفاده کند.با توجه به انواع ماشین شارژی بعضی از ماشین ها مناسب برای رده سنی بالاتر که توانایی بیشتری در کنترل ماشین دارند می باشد که دارای تعداد موتور بیشتر و سرعت بالاتر هستند.و  برای رده های سنی پایین تر بهتر است از ماشین هایی که سرعت پایین تری دارند به دلیل ایمنی بیشتر کودک استفاده کنید.در ضمن بعضی از ماشین های شارژی دو نفره هستند و در ابعاد بزرگتر و تحمل وزن بالاتر ارائه می شوند.

قیمت ماشین شارژی کودک در بازار - تیر ماه ۱۴۰۰

 

5. تاثیر محیط در انتخاب ماشین شارژی

بهتر است قبل از خرید ماشین شارژی دقت کنید کودک شما در چه محیطی میخواهد از ماشین شارژی خود استفاده کند.بسته به شرایط محیطی که می خواهید از ماشین استفاده کنید باید نوع ماشین را انتخاب کنید. مثلا داخل منزل،حیاط منزل،پارک یا ساحل دریا هر کدام  شرایطی متفاوت است.

مثلا ماشینی که بخواهید داخل منزل و یا آپارتمان استفاده کنید نباید از لحاظ ابعاد خیلی بزرگ باشد و همچنین سرعت خیلی بالا هم نداشته باشد.چون ممکن است به وسایل خانه یا کودک صدمه بزند. پس بهتر است یک ماشین تک موتوره با ابعاد کوچک تهیه کنید.

اما اگر ماشین را می خواهید در محیط باز استفاده کنید مانند حیاط خانه یا پارک، می توانید یک ماشین شارژی نسبتا بزرگ تهیه کنید که با داشتن چند موتور سرعت بالاتری نیز دارد. اما اگر میخواهید کودک را در محیط ساحل با ماشین شارژی بچرخانید بهتر است از مدل های مخصوص ماشین و موتور شارژی ساحلی که چرخ های پهن و قدرتمند و قدرت موتور بالایی دارند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...